• bannerua11.png
  • bannerua12.png

Видавництво

 Друк  E-mail

Ви написали книгу. Що робити далі? Спочатку треба відшукати й вибрати видавництво за смаком, ціною та умовами. Знайти його можна у різний спосіб: підготувати список з різноманітних джерел (інтернет, реклама, друзі та знайомі, навіть подивитись в улюбленій книжці) а потім уже вирішити, яке з них підійде саме вам.

Звісно, вам доведеться фінансувати видання своєї книги самостійно. Якщо ж ви настільки сподобаєтесь читачам, що ваше ім’я стане гарантією успіху, видавництво з радістю перегляне умови на вашу користь.

Детальніше...

Категорія: Як видати книгу

 Друк  E-mail

Видавничий Дім Дмитра Бураго відомий на ринку художньої і наукової поліграфічної продукції, виконує проекти на високому рівні. Вже багато років у межах Видавничого Дому готуються до друку видання різної направленості – наукові збірники, методична література, підручники і посібники, спогади відомих сучасних діячів науки і мистецтва, художня проза і поезія.

Детальніше...

Категорія: Про видавництво

 Друк  E-mail

  1. При изготовлении макета в программе верстки, задаются обрезные размеры издания, а элементы макета ‘на вылет’ ограничиваются линейками.
  2. Если макет содержит элементы «на вылет», то они должны выступать на 5 мм за обрезной размер.
  3. Если макет содержит рисунки, не идущие на вылет, но подходящие близко к обрезному краю, они не должны быть ближе от края, чем на 5- 7 мм .
  4. минимальная толщина линий - 0.25 pt
  5. Для офсетной печати цветной макет должен быть переведен в CMYK!
  6. Цифровая печать допускает печать в цветовой гамме RGB.

    Детальніше...

Категорія: Загальні вимоги до подачі матеріалу у видавництво

Наші контакти

Поштова адреса: 04080, г. Київ-80, а/с 41

Телефони:

З питань видання книг: +38 (044) 227-38-86

З усіх питань, щодо конференції "Мова і Культура"+38 (044) 227-38-48

З питань замовлення та покупки книг: +38 (044) 501-07-06, +38 (044) 227-38-28

Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (з питань видання i покупки книг), Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (з приводу конференції "Мова і Культура")

 

© Бураго, 2017